Юні херсонки завоювали золото і срібло на XII міжнародному турнірі ScorpionCup в Польщі

Представниці Херсонської обласної організації Федерації боксу України завоювали золото і срібло на XII міжнародному турнірі ScorpionCup в Польщі.

Серед молоді у ваговій категорії до 60кг Картавцева Христина стала переможницею турніру. У ваговій категорії до 54кг Боднарчук Катерина завоювала срібну медаль змагань.

“Катерина Боднарчук та Христина Картавцева брали участь в міжнародному турнірі в складі збірної команди України. Перед майбутнім чемпіонатом України даний виїзд був важливий як перевірка своїх сил і кондицій. Дівчата добре себе проявили, провели по два міжнародних бою.
Ми зробимо роботу над помилками і в повній бойовій готовності будемо намагатися виграти Чемпіонат України в новій віковій категорії – молодь “, – прокоментував супроводжував наших спортсменок на змаганнях старший тренер збірної Херсонської області серед жінок Дмитро ДЗЯДЕВІЧ.
Всього в змаганнях брали участь 120 боксерів з Польщі, України, Німеччини, Норвегії, Данії, Сербії, Словаччини, Литви, Білорусі Ізраїлю.