Юні херсонські боксери завоювали медалі на Чемпіонаті України

Херсонська збірна завоювала дві срібні та дві бронзові медалі перехідного чемпіонату України з боксу серед школярів.

Карловец Максим у ваговій категорії до 37кг і Степанов Олексій у ваговій категорії до 72кг стали срібними призерами першості країни.

Ґолбан Дмитро у ваговій категорії до 41,5 кг і Грінченко Єгор у ваговій категорії до 90кг завоювали бронзові медалі чемпіонату.

Перехідний чемпіонат України з боксу серед школярів проходив в місті Покровск Донецької області з 15 по 21 жовтня.

Супроводжували спортсменів старші тренера збірної Херсонської області з боксу серед школярів Володимир Чорний і Богдан Чорний, особисті тренери спортсменів Григорій Андріянов, Андрій Волощук, Сергій Олейниченко, Анатолій Рубан.