1/8 Кубка України з футзалу: в першому матчі «Продексім» поступився «ХІТу»

У п’ятницю, 12 січня, в столиці пройшов матч між володарем Суперкубка України проти чемпіона країни. В 1/8 фіналу Кубка України грали київський «ХІТ» і херсонський «Продексім». Матч завершився на користь «киян».

Всього один м’яч, який «ХІТ» вкотив в ворота «мірошників» на останніх хвилинах, повів команду від рівного рахунку в 3: 3.

Відзначимо, що в напруженій грі з боку херсонського клубу відзначилися легіонери Фумаса і Ронін, а також універсал Богдан Свиридов. З боку «хіта» порожніми не залишили ворота «мірошників» універсали Олександр Шкільний, Микита Тменов, Сергій Журба і Сергій Чепорнюк.

Також в зазначеному матчі грав екс-універсал «Продексім» Віталій Кисельов, якого буквально напередодні підписав «ХІТ». Сезон футзаліст почав в «Продексіме». Восени минулого року керівництво «мірошників» припинило співпрацю з Кисельовим.

Додамо, що вже 18 січня в Херсоні відбудеться матч-відповідь. Цього разу «мірошники» на домашньому паркеті приймають київського суперника. Зазначена гра визначить чвертьфіналісти. Початок матчу о 14:00 в стінах херсонського ВУФК