Херсонські «Латинос» знову стали переможцями міжнародних змагань з бальних танців

Ще не вщухли емоції та овації у соцмережах й на шпальтах інтернет-видань від грандіозних перемог з Нідерландів, як юні спортсмени клубу спортивного бального танцю «Латинос» (керівник – Лілія Логвинченко) Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості «підкинули» сенсаційні новини про не менш грандіозні перемоги з Польщі, де відбулися Міжнародні змагання «Air Dance Christmas Ball».

 

06 01 2022 бальники 1

Два дні насиченої конкурсної програми, незалежне суддівство з Італії, Німеччини, Великобританії, Латвії, більш, ніж тисяча учасників та неймовірна атмосфера змагань – це все стало неабиякою мотивацією до перемоги! І, найголовніше, майстерність херсонських бальників, яку вони вкотре продемонстрували на міжнародному рівні!

Найкращими серед найтитулованіших танцювальних пар світу, в своїй віковій категорії, стала пара: Щербіна Назар, учень Херсонської гімназії № 1, та Фоменко Варвара, учениця Олешківської гімназії № 1, які посіли І місце.

Вдало дебютувала (два І та одне ІІІ місця) танцювальна пара: Білецький Анатолій, учень Херсонського НВК № 11, та Лугановська Марія, учениця ЗЗСО № 41. Також першими стали Сторончак Кирило, випускник клубу, та Маценко Орина, учениця Херсонської гімназії №1; Лугановська Марія, учениця ЗЗСО № 41 – І місце (сольний виступ).

06 01 2022 бальники 2

Танцювальна пара: Алексєєв Максим, учень ЗЗСО №56 та Петренко Влада, учениця Херсонської гімназії № 20, вирішили спробували себе в категорії «Юніори 2» (до 16 років), до речі їм виповнилося лише 11 та 13 років, й вдало – І місце! У своїй віковій категорії спортсмени здобули бронзу.

Срібними призерами змагань стали: Алексейчук Андрій, учень ЗЗСО № 46 та Тимошенко Єлизавета, учениця Олешківської гімназії № 1, бронзовими призерами – Лапін Олександр, учень Херсонської гімназії № 1 та Чергінець Кіра, учениця Херсонської гімназії № 1. Ковальчук Семен, учень Херсонського академічного ліцею, та Гетта Єва, учениця Херсонської гімназії № 1, увійшли в фінал з 1/4 та посіли IV місце.

Випускники клубу «Латинос», Ліпшиць Станіслав та Коломейцева Нікторія, в категорії «Дорослі», отримали срібло!

Джерело: Херсонські «Латинос» знову стали переможцями міжнародних змагань з бальних танців

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *