Херсонська школа-інтернат оголошує набір футболісток і футболістів

 

Херсонська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка Херсонської обласної ради (далі – Школа-інтернат), директор Рудя Микола Григорович, спільно із спеціалізованою дитячо-юнацькою спортивною школою олімпійського резерву з футболу «Кристал» управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської облдержадміністрації (далі – СДЮСШОР «Кристал»), директор Жосан Анатолій Миколайович, за підтримки Херсонської обласної ради започатковують проект з набору юних футболісток і футболістів у віці від 6 до 16 років на навчання та футбольну підготовку у школі-інтернаті та СДЮСШОР «Кристал». 

Учні/вихованці, які пройдуть конкурсний відбір і будуть зараховані до школи-інтернату та СДЮСШОР «Кристал», здобудуть загальну середню освіту та позашкільну освіту спортивного профілю, будуть забезпечені якісним п’ятиразовим (на день) харчуванням, проживанням у теплому і світлому комфортабельному гуртожитку, можливістю підвищення футбольної майстерності під керівництвом досвідчених тренерів-викладачів на кращих спортивних спорудах міста Херсона у п’ятиразових (на тиждень) навчально-тренувальних заняттях та участі у чемпіонатах України з футболу і футзалу серед команд дівчат і юнаків усіх вікових груп. 

У першу чергу на навчання запрошуються вихованці міських, районних і обласних ДЮСШ із малозабезпечених та багатодітних родин. Але і всі інші юні футболістки і футболісти мають право пройти конкурсний відбір.

Віднині перспективним юним футболістам Херсонщини для підвищення своєї футбольної майстерності не треба відриватись від рідної домівки за тридев’ять земель, а зовсім поруч в своїй області мати фундаментальну професійну футбольну підготовку.

16 серпня п.р. у середу о 10.00 у школі-інтернаті за адресою м. Херсон, вул. Пугачова, 101 відбудеться День відкритих дверей, у програмі якого батьки та опікуни зможуть ознайомитись з умовами навчання, проживання, харчування та тренування майбутніх учнів/вихованців.

Батьки та опікуни, які не зможуть 16 серпня взяти участь у заходах Дня відкритих дверей, зможуть ознайомитись із роботою закладів, у інший час, попередньо повідомивши про дату свого прибуття для ознайомлення за телефонами +38 (050) 510 78 45, +38 (095) 198 02 02, (+38 0552) 43-94-06, 34-38-43, факс.26-37-79 або за електронними адресами internat101@ukr.netzhan59@ukr.net.

Запрошуємо батьків, опікунів, футбольних тренерів до співпраці.

Дирекція СДЮСШОР з футболу «Кристал»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *