5 кращих досягнень новокаховських спортсменок

У 2019 році чимало спортсменів з Нової Каховки успішно виступали на різних змаганнях – від обласних до міжнародних. Ми відібрали 5 найбільших досягнень наших землячок.

Анастасія Павлова

У червні на чемпіонаті світу з лука в Нідерландах новокаховська лучниця Анастасія Павлова у складі жіночої збірної разом з львів’янкою Веронікою Марченко та Лідією Січеніковою з Чернівців виборола ліцензію на Олімпійські ігри. Наша жіноча команда в одній восьмій фіналу перемогла збірну Швеції (5:3) і завоювала три олімпійські ліцензії. Олімпіада 2020 року пройде в Токіо з 24 липня по 9 серпня. Тренують спортсменку Владислав Павлов та Надія Павлова.

Також у березні Анастасія посіла третє місце на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука у закритих приміщеннях у турецькому місті Самсун. Улітку Анастасія очолила рейтинг кращих лучниць України. А нещодавно вона отримала звання «Краща спортсменка року Херсонщини».

Ірина Новожилова

У серпні метальниця молота стала срібною призеркою Україні і виконала умови відбору на чемпіонат світу з легкої атлетики. Змагання пройшли в Катарі.Нашій землячці доручили на церемонії відкриття нести державний прапор України. Та на змаганнях вона виступила невдало. Але ще зберігає шанс отримати ліцензію на Олімпіаду. Усе вирішиться наступного літа.

Юлія Кисельова

Метальниця молота Кисельова Юлія (тренер Владислав Піскунов) стала цьогоріч чемпіонкою України. Переможець у номінації «Сильні духом» в обласному рейтингу кращих спортсменів року.

Марія Горелова

Марія Горелова перемогла у чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 року та молодших. Юна спортсменка показала кращий результат сезону – стрибнула на 5,88. А у липні виборола «золото» на ХV літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі. Тренер Ігор  Каратун.

Поліна Лищенко

Юна шахістка цього відзначилася у 7 турнірах в Києві, Дніпрі, Херсоні, Скадовську і завоювала чимало призів. Головним досягненням її стало ІІІ місце у фіналі чемпіонату України серед дівчат до 14 років і виконання нормативу кандидата у майстри спорту. У такому віці новокаховські шахісти не досягали подібних результатів за всю історію міста. Також Поліна стала призером премії ім Є. Созонова. Її запровадив Благодійний фонд «Дитячі шахи» і відзначає обдарованих дітей, які досягли значних успіхів у грі в шахи.