Monthly Archives: Февраль 2018

Херсонські рукопашники виступили в Києві

23-24 лютого в Києві пройшов чемпіонат ВСУ з рукопашного бою серед школярів. Призерами в своїх вагових категоріях стали херсонські спортсмени з клубу «Фенікс» Кириченко Іван, Ломако Дмитро, Мазманян Акоп, Мунтян… Read more »

Футбол. Уродженець Голій Пристані гратиме у другій лізі

Уроженец Голой Пристани Динасий Бурковский подписал контакт с ФК «Никополь», выступающим во второй лиге. Как сообщает Sportarena, он стал одним из пяти новичков этого клуба.     21-летний полузащитник является воспитанником… Read more »

Турнір  з  настільного тенісу «КУБОК ЛЮТОГО» відбувся на ТРЦ » Фабрика».

24 лютого 2018 року  в ТРЦ «Фабрика»   відбувся  турнір  з  настільного тенісу «КУБОК ЛЮТОГО».Організаторами виступили: КУ ХОЦФЗН «Спорт для всіх» та ТРЦ «Фабрика». Переможцем турніру з настільного тенісу  став Андрій… Read more »

В Херсоні пройшов командний чемпіонат України серед юніорів

Із 15 по 22 лютого у ХДЮСШ з шахів і шашок Херсонської міської ради проходив  особисто-командний чемпіонат України серед юніорів (юнаки та дівчата не старше 1999р.н.) та міні-кадетів (юнаки та… Read more »

Відбулись змагання зі стрибків у висоту серед юнаків та дівчат «На призи ЗМС Андрія Проценко»

23.02.2018 р. в Херсоні в залі спорткомплексу ВУФК відбулась першість Херсонської області зі стрибків в висоту на призи Заслуженого майстра спорту України А. Проценко. В змаганнях прийняло участь 35 спортсменів… Read more »

Запрошуємо на відкритий аматорський турнір з настільного тенісу на ТРЦ «Фабрика»

Настільний теніс –один із найпопулярніших видів спорту у світі! Тому з метою забезпечення рухової активності людей з метою їх гармонійного фізичного розвитку та ведення здорового способу життя КУ ХОЦФЗН «СПОРТ… Read more »

Завтра відбудеться Відкритий чемпіонат зі стрибків у висоту серед юнаків і дівчат на призи заслуженого майстра спорту України Андрія Проценко.

23 лютого 2018 р.  відбудеться Відкритий чемпіонат зі стрибків у висоту серед юнаків і дівчат на призи заслуженого майстра спорту України Андрія Проценко.  Організатором заходу виступає: Федерація легкої атлетики Херсонської… Read more »