Шоста “бронза” херсонської “Днепрянки”

В неділю 13 травня в Херсоні відбувся другий матч плей-офф за бронзові медалі чемпіонату України по гандболу серед жіночих команд суперліги. Херсонська “Днепрянка” приймала миколаївський “Реал”. Нагадаємо, перша гра відбулася в минулий четвер на Иванофранковщине завершилася мінімальною перемогою херсонок 20 : 19

Початок херсонської зустрічі приголомшило господарок майданчика. Миколаївки відразу закинули три м’ячі, і повели в рахунку 3: 0. Добре, що шок тривав не довго. Гандболістки «Дніпрянки», взявши себе в руки, до 9-й хвилині встановили рівновагу. Розігралися Сокорокіна, Кандибей і інші виконавці. К!оманда поступово пішла вперед, вигравши перший тайм – 13:11.      Після відпочинку відрив став ще більше, доходячи до семи м’ячів. І хоча в кінцівці николаевки намагалися чинити опір, але підопічного Михайла і Бориса Милославских не залишили жодних шансів “Реалу”, вигравши зустріч – 29: 25.   Тим самим рахунок у серії став 2: 0 і «Дніпрянка» в шостий раз поспіль завоювала бронзові медалі.     Вітаємо!