Херсонець забезпечив луганської “Зорі” подальшу участь в кваліфікації Ліги Європи

9 серпня в матчах 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи уродженець Херсона, вінгер луганської «Зорі» Олександр Караваєв забив гол за «Зорю» і допоміг своїй команді уникнути поразки в домашній зустрічі з португальською «Брагою» (1: 1) .

Наступна гра з «Брагою» була 16 серпня. Херсонець знову забив гол. «Зоря» зіграла з рахунком 2: 2 і виходить в наступну стадію.  На 83-й хвилині він з кількох метрів замкнув передачу Тимчик з правого флангу.

Сенсаційним цей результат можна вважати тому, що бюджет португальського клубу в 10 разів перевищує бюджет луганчан. Про це на післяматчевій прес-конференції розповів головний тренер «Зорі» Юрій Вернидуб.

Крім забитого м’яча Караваєв відзначився на полі як попередженням (на 90 + 7 хвилині за затягування часу), так і заробленої жовтою карткою для півзахисника суперника Нуваіша.

Наступним суперником «Зорі» по кваліфікації Ліги Європи стане німецький «РБ Лейпциг».

Джерело: HS.OBLAST.ONLINE