Акробати з Херсонщини перемогли на турнірі в Миколаєві

З 6 по 8 грудня 2018 року відбувся Відкритий Кубок міста Миколаєва зі спортивної акробатики та стрибків на акробатичній доріжці. Миколаїв в черговий раз привітав на своїй рідній землі більше 200 спортсменів з Придністров’я, Білгород-Дністровська, а також Херсонської, Миколаївської та Запорізької областей. Цей захід став доброю традицією і довгоочікуваним святом і для юних акробатів. Нашу команду представляли вихованці Генічеської КДЮСШ (директор А. І. Носов). У напруженій 3-х денний боротьбі, змагаючись з кращими спортсменами, наші юні акробати завоювали і привезли до рідного міста 6 золотих, 2 срібні і 1 бронзову медалі, показавши високий рівень підготовленості, вміння боротися і перемагати. Чемпіонами турніру стали: наш непереможний Ярослав Дейнега. Виступаючи за програмою Майстрів спорту України, Ярослав ще раз довів, що у віковій категорії 2004-2006 р. н. йому немає рівних в Україні. На найвищу сходинку п’єдесталу також піднялися: Максим Полещук, Олександр Самофалов, Денис Іванісов, Микола Дюкарев і наймолодший наш акробат 5 річний Єгор Зиков, який здивував суддів і представників змагань своїми стрибками. Він в такому юному віці в четвертий раз піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу. Другі місця розділили Іван Пузанов та Іван Плешков в своїх вікових категоріях. І бронзова медаль у Арсенія Арнольда. Хороші результати показали і наші фіналісти змагань Микита Волчков та Єгор Іссаченко, виступаючи за програмою кандидатів у майстри спорту. Порадував нас своїми виступами і наш колишній вихованець Роман Чорба, який в даний час тренується в збірній команді України в м. Миколаєв. На змаганнях Роман показав свої нові складні елементи, які в Україні виконують одиниці. І це дало Роману можливість стати також чемпіоном. Ось такі таланти народжуються в Генічеську.А попереду багато роботи і наші юні акробати готуються до майбутніх змагань Міжнародного турніру, який буде проходити в лютому 2019 року за спортивної акробатики та стрибків на акробатичній доріжці за участю спортсменів Придністров’я, Молдови, Білорусі, Казахстану, Азербайджану і України. Нашу команду юних стрибунів особисто запросив для участі в змаганнях старший тренер молодшої збірної команди України, заслужений тренер, майстер спорту Міжнародного класу, суддя міжнародної категорії Віктор Леонідович Семінуха. Побажаємо нашим хлопцям нових перемог, нагород, медалей, успіхів у подальшій спортивній кар’єрі.