У Херсоні серед команд силових структур відбулися змагання з волейболу

19 грудня в Херсоні серед команд силових структур відбулися змагання з волейболу за «Кубок начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області». У заході взяли участь 9 команд з числа 50 правоохоронців. За результатами змагань команда поліції Херсонщини посіла перше місце. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

У спортивній залі фізико-технічного ліцею продемонструвати свої спортивні вміння зібралися команди обласного главку поліції, Херсонського факультету Одеського університету внутрішніх справ, обласних управлінь поліції охорони, патрульної поліції, служби з надзвичайних ситуацій, Служби безпеки України, Херсонського обласного військового комісаріату, Головного управління ДФС  у Херсонській області, в/ч 3056 Національної гвардії України,  Азово-Чорноморського регіонального управління прикордонної служби та військової частини А-1604.

Відкриваючи турнір, начальник управління кадрового забезпечення поліції Херсонщини Микола Кучерявий побажав учасникам красивої гри, влучних ударів та перемоги.

За результатами змагань перше місце виборола команда обласного главку поліції. Друге місце посіла команда Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Третю сходинку в турнірній таблиці зайняла команда Азово-Чорноморського регіонального управління прикордонної служби. Крім того, кращим захисником турніру обрали гравця команди обласної поліції Сергія Паталашка. Переможці та призери змагань отримали цінні призи та були нагороджені кубками, медалями і грамотами.