Про нас

Сайт спортивних новин Херсонщини “Спорт для всіх” – це інформаційний ресурс створений з метою популяризації фізичної культури і спорту в Херсонській області комунальною установою «Херсонський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Херсонської обласної ради (далі – Центр «Спорт для всіх»).

Центр є спеціалізованою бюджетною неприбутковою установою для провадження фізкультурно-оздоровчої діяльності за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення в Херсонській області.

Координацію фізкультурно-оздоровчої діяльності Центру здійснює управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації.

Засновником установи є Херсонська обласна рада.

Організаційно-правова форма – комунальна установа спільної власності територіальних громад Херсонської області.

Метою діяльності Центру є створення сприятливих умов для реалізації права громадян на заняття фізичною культурою і спортом, задоволення їх потреб в оздоровчих послугах за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення.

Основними завданнями Центру є:

  • залучення широких верств населення до регулярних оздоровчих занять, надання фізкультурно-оздоровчих послуг, поєднання масових та індивідуальних форм організації фізкультурно-спортивної роботи за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення;
  • формування у громадян потреб рухової активності та створення умов для їх задоволення;
  • просвітницька робота з питань оздоровлення населення засобами фізичної культури і спорту;
  • організація та проведення змагань, конкурсів, показових виступів, фестивалів, спортивних свят та інших заходів за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення.

Сайт: sport-for-all.ks.ua / sportforall.ks.ua

 

Центр «Спорт для всіх» проваджує свою діяльність з 19 січня 2004 року. З презентацією основних напрямків діяльності Центру можна ознайомитись на цій сторінці: