Херсонські веслярі на Кубку України виграли золото, срібло та бронзу!

У місті Умань Черкаської області пройшов Кубок України з веслування на байдарках і каное. Участь у змаганнях взяли спортсмени з 22 областей України. Херсонщину представили шестеро вихованців Херсонської школи вищої спортивної майстерності. На рахунку херсонських спортсменів 8 золотих, 1 срібна та 6 бронзових нагород: Cиромятников Олександр п’ять разів підіймався на вищу сходинку п’єдесталу в байдарці одиночки та байдарці двійки на дистанції 500 м, 1000 м та 5000 м, а також посів третє місце в міксті двійки на дистанції 500 м. Клінова Інна здобула дві золоті нагороди в байдарці двійці на дистанції 200 м та в байдарці четвірці на дистанції 500 м. Скворцова Олена отримала «золото» в байдарці одиночці на дистанції 5000 м та три «бронзи» в байдарці двійці, в байдарці четвірці та міксті четвірці на дистанції 500 м. Білоус Іван здобув «срібло» в каное – одиночці на дистанції 200 м, та дві бронзові нагороди в каное – двійці на дистанції 200 м та в каное – четвірці на дистанції 500 м. Сиромятников Олександр, Клінова Інна та Скворцова Олена візьмуть участь у чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное, який пройде 20-25 серпня 2024 року в Узбекистані.