«Дніпро» – «Донбас»

24.09.21. УХЛ. Тур 3. «Дніпро» – «Донбас» (1:1, 0:3, 0:1).

Чисельною перевагою на початку поєдинку володів «Донбас». Донеччани насідали на херсонців, атакували позиції Едуарда Захарченка, але той відбивав кидки. Господарі грамотно огризались контратаками, не боячись чисельної переваги. Віталій Кирющенков в меншості ледь не переграв Богдана Дяченка.

Рахунок в матчі відкрили «щуки»: першу шайбу команди в сезоні закинув Дмитро Савріцькій.

Гості кинулися порівнювати рахунок, але херсонці вміло діяли в обороні. Знову на руку зіграло вилучення, але в цей раз «ударне» тріо гостей спрацювало: Андрій Сигарьов, отримавши передачу від Олега Шишляннікова, відправив шайбу в ворота.

Другий період команди почали на рівних, поперемінно володіючи ініціативою. Суперники створювали моменти в зонах один одного, але довести їх до реалізації не вдавалося. «Донбас» кидав частіше, і в якийсь момент фортуна їм посміхнулася на п’ятачку – закинув Дмитро Даниленко. Після другого голу донеччани збільшили темп, а Шишлянніков збільшив рахунок.
Скоротити різницю «щуки» намагалися, найвірніша можливість була упущена, коли Микола Дворнік, не перегравши самостійно голкіпера, віддав пас на набігаючого Данилу Кашевку, але той промахнувся з вигідної позиції, втративши шанс відкрити свій бомбардирський рахунок. А ось Станіслав Садовіков свою дебютну шайбу в УХЛ забив.

Третій період суперники діяли на рівних, намагаючись обіграти один одного. І це вдалося «Донбасу»: дубль оформив Шишлянніков. Херсонці намагалися скоротити відрив, але шайба запекло не йшла у ворота ні після проривів Артема Целогородцева, ні після навалу на ворота Дьяченка.

Незважаючи на програш, було помітно, що команда додала у взаємодії і віддачі, ще б попрацювати над чуттям один одного і точності кидків. Уже в неділю приймати ХК «Маріуполь», який приїде в ейфорії від перемоги над «Кременчуком».

Шайби: 1:0 – 5:48 Саврицький (Ратушний, Алдамжаров), 1:1 – 12:53 Сигарьов (Бірюков, Шишлянніков), 1:2 – 26:15 Даниленко (Пересунько), 1:3 – 30:17 Шишлянніков (Бірюков, Сигарьов), 1:4 – 32:52 Садовиков (Коренчук, Буценко), 1:5 – 44:47 Шишлянніков (Бірюков, Андрейків)

«Дніпро»: Захарченко (Гурко); Кашевко – Алдамжаров – Хамматов, Ратушний (К) – Саврицький (А), Целогородцев – Кирющенков – Дворнік, Кругляков – Катрич, Дуюн – Русаков – Булах, Бабчук – Панков, Філімонов, Соляник.

«Донбас»: Дьяченко (Макаров); Садовіков – Буценко – Коренчук, Фірсов – Желдаков, Шишлянніков – Бірюков – Сигарьов (А), Андрейків – Смерек, Пересунько – Захаров (К) – Морозов, Соколовський – Пангелов-Юлдашев (А), Кривошапкін – Даниленко – Разумов, Ігнатенко.

Джерело: Новини «Дніпро» – «Дніпро»