Футболістки Херсонщини виграли бронзу на чемпіонаті України, попереду – боротьба за Кубок
![](https://sport-for-all.ks.ua/wp-content/uploads/2019/05/1270ec5cc565041c177682e36c2055c7_XL.jpg)
26 травня в Олешках на стадіоні «Старт» пройшов матч чемпіонату України з футболу серед жіночих команд вищої ліги. ФК «Схід» зі Старої Маячки Олешківського району зустрічався з ФК «Батьківщина-Ліцей» (Костопіль Рівненської області). Футболістки Херсонщини перемогли з рахунком 2: 0 і завоювали бронзову медаль чемпіонату України.
Але сезон у ФК «Схід» триває. 8 червня у Львові футболістки Херсонщини зустрінуться з командою «Житлобуд-1» (Харків) в боротьбі за Кубок України. До речі, «Житлобуд-1» є минулорічним володарем Кубка.