Херсонець Олександр Меленюк став чемпіоном у категорії 63.500 кг на міжнародному турнірі з боксу
![](https://sport-for-all.ks.ua/wp-content/uploads/2022/02/photo1644847894.jpg)
В угорському місті Дебрецен з 8 по 12 лютого 2022 року відбувся міжнародний турнір з боксу «Bocskai Memorial Tournament».
У складі чоловічої національної збірної України, участь у змаганнях взяв представник федерації боксу Херсонської області Олександр Меленюк.
Херсонець провів 2 яскраві та технічні поєдинки, у яких одноголосним рішенням суддів переміг своїх суперників. Таким чином Олександр став чемпіоном змагань у ваговій категорії 63.500 кг.
![](https://miskrada.kherson.ua/wp-content/uploads/2022/02/photo1644847894-2-768x1024.jpeg)
Міжнародний турнір «Bocskai Memorial Tournament» в угорському Дебрецені є другим найстарішим турніром в Європі та вважається одним з найпрестижніших стартів континенту, у яких вже 66 рік поспіль беруть участь спортсмени з різних куточків світу.