Уродженець Херсонщини завоював золото на Кубку світу з важкої атлетики

Збірна України заробила другу золоту медаль на етапі Кубка світу з важкої атлетики, який проходить в Римі.

Другим у столиці Італії на верхню сходинку п’єдесталу піднявся Дмитро Чумак, уродженець міста Скадовськ Херсонської області. Всього ж на Апеннінах “синьо-жовті” здобули чотири медалі: по дві золоті та срібні.

Першою з наших, хто отримав медаль, стала Каміла Конотоп. Харків’янка взяла срібло у ваговій категорії до 55 кг, піднявши в сумі двоєборства 196 кг (90+106). Слідом за Камілою золоту перемогу відсвяткувала ще одна харків’янка –Ірина Деха у вазі до 76 кг. Ще одну нагороду для України завоювала третя представниця прекрасної статі. Анастасія Лисенко виявилася другою в категорії понад 87 кг. Її результат – 266 кг (124+142).

Потім нарешті прийшов час чоловіків. Дмитро Чумак, який останнім часом піднімався по вагових категоріях, нині виступав у вазі до 109 кг. Українець підняв 405 кг (180+225), обігнавши росіянина Тимура Нанієва всього на 1 кг. Третє місце також отримав важкоатлет РФ. Але успіх українця привів до того, що двоє російських призерам мусили слухати гімн нашої держави.