Херсонка Катерина Боднарчук стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи з боксу серед молоді

Цьогоріч, на Чемпіонаті Європи, у складі молодіжної збірної України, Херсонську область представляла 18-річна Катерина Боднарчук. Спортсменка є вихованкою ДЮСШ з боксу ФСТ «Україна» та лідером Херсонської обласної організації Федерації боксу України.

На першості Європи спортсменка провела 3 поєдинки, у двох із яких отримала перемогу.

Фінальний бій відбувся 21 жовтня. Суперницею Катерини стала спортсменка з Росії. Херсонка виклалась на повну та була за крок до фіналу, але рішенням суддів росіянка перемогла.

Таким чином, Катерина Боднарчук посіла 3 місце на чемпіонаті Європи з боксу серед молоді, у ваговій категорії 57 кг.

Результат спортсменки прокоментував президент Херсонскої обласної організації Федерації боксу України Олександр Трутнєв:
«Катерина Боднарчук – капітан жіночої молодіжної команди України, лідер у ваговій категорії 57 кг. Вона впевнено дійшла до півфіналу і зовсім трохи їй не вистачило для виходу у фінал. У свої юні роки у Каті багато досягнень всеукраїнського та міжнародного рівнів. Тепер на неї чекає нова сторінка в дорослому боксі, вірю вона буде «золотою»!