Відбувся Кубок України з веслування на байдарках і каное пам’яті Олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської

З 09 по 12 квітня 2021 року в місті Дніпро відбувся Кубок України з веслування на байдарках і каное пам’яті Олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської. Кубок України – це відбіркові змагання до збірної команди України для участі у Європейському олімпійському кваліфікаційному турнірі (12-13.05.2021 р. Угорщина).

У змаганнях прийняло участь 450 спортсменів із 24 регіонів України. До складу збірної команди області увійшло 26 спортсменів (17 – дорослих та 9 – юніорів) із спортивних організацій області. За підсумками виступу на даних змаганнях спортсмени  області завоювали – 11 золотих,  5 срібних та    3 бронзові нагороди.

Олександр СИРОМЯТНИКОВ, МСУМК, в байдарці-одиночці здобув ДВІ ЗОЛОТІ медалі на дистанції 1000 м та 5000 м, БРОНЗУ на дистанції  500 м. За результатами виступу Олександр прийме участь у Європейському олімпійському кваліфікаційному турнірі.

Вихованець комунального закладу «Херсонська школа вищої спортивної майстерності» Херсонської обласної ради. Член збірної команди України.

Олександр ЗАРУБІН, МСУ здобув ЗОЛОТО у виді програми  К-1 500 м, СРІБЛО у  К-4 200 м, БРОНЗУ  – К-1- 1000м.

Вихованець комунального закладу «Херсонська школа вищої спортивної майстерності» Херсонської обласної ради, випускник дитячо-юнацької спортивної школи з веслувальних видів спорту.  Член збірної команди України.

Сергій КІРСАНОВ –  тренер Олександра Зарубіна (зліва), Станіслав БОРЕЙКО  – тренер Олександра Сиромятникова (справа)

Олена СКВОРЦОВА, МС України, здобула ЗОЛОТО в байдарці-  четвірці на дистанції  200 м та СРІБЛО в байдарці-одиночці на дистанції  5000 м. Вихованка комунального закладу «Херсонська школа вищої спортивної     майстерності» Херсонської обласної ради. Член збірної команди України.

Анастасія МАЛИНОВСЬКА, МС України, здобула дві ЗОЛОТІ  нагороди  в байдарці-одиночці на дистанції 1000м та 5000 м.

Спортсменка дитячо-юнацької спортивної школи з веслувальних видів спорту. Член збірної команди України.

Сергій ПРИДАЧИН, КМС України, ЗОЛОТО в байдарці-двійці  на дистанції 500 м.

Вихованець дитячо-юнацької спортивної школи з веслувальних видів спорту. Резерв   збірної команди України.