Херсонські тенісистки перемогли в Дитячій лізі серед дівчат

В м. Жовква, Львівської області з 22 по 25 квітня 2021 року пройшов 3 заключний тур Дитячої ліги серед юнаків та дівчат 2006-2008 р.н. На тур приїхали 16 команд дівчат та 21 команда юнаків.

За підсумками 3 туру перше місце серед дівчат посіла команда Херсонського фахового спортивного коледжу м. Херсона  (Шевчук Вікторія, Гордієць Марія, Потапова Лариса, Валова Єльза – тренера: Кузнецова Т.О, Іщенко Ю.).

На другому місці команда «Вега» м. Умань (Зарубіна Ольга, Іванова Олена, Кирилюк Вероніка, Покиньборода Анна, Алєксєєнко Настя, тренер- Ткаченко В.В.).

Третє місце посіла команда «ДЮСШ-1-ДЮСШ-3» м. Київ (Боднар Марія, Стельмах Марія, Крячок Анна, тренера: Завадська Н.В, Шаблиста О.).

Серед юнаків перше місце на турі посіла команда “EVOLUTION-cadets” м. Одеса (Колойденко Пилип, Якимчук Леонід, Чмихаленко Ярослав, тренера: Чмихаленко О.П., Дегтярьов О.).

Друге місце посіла команда «ДЮСШ-2» м. Луцьк (Голодюк Ілля, Острий Ілля, Держай Роман, тренер – Демчук Є.Р.).

Трете місце посіла команда ОДЮСШ м. Тернопіль-Косівська ДЮСШ-Кременецька ДЮСШ (Гоян Онуфрій, Деревяник Віталій, Вонс Віктор, тренер – Кунинець С.).

За результатами 3-х турів призові місця між командами дівчат розподілилися наступним чином:

1-е місце- «ХФСК» м. Херсон

2-е місце – «Вега» м. Умань

3-е місце – «ДЮСШ-1-ДЮСШ-3» м. Київ

За результатами 3-х турів призові місця між командами юнаків розподілилися наступним чином:

1-е місце- “EVOLUTION-cadets” м. Одеса

2-е місце – ОДЮСШ м. Тернопіль-Косівська ДЮСШ-Кременецька ДЮСШ

3-е місце – «ДЮСШ-2» м. Луцьк

В зв’язку з невеликою кількістю команд в 3 фіналі юнакві, для учасників був проведений рейтингований турнір, в якому взяли участь 14 гравців.

Переможцем турніру став Толкунов Ярослав з Харкова.

По закінченні змагань призери командних змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами Федерації настільного тенісу України.

З детальними результатами 3 туру Дитячої ліги можливо ознайомитись за посиланнями https://ligas.io/tournament/udpn9x (юнаки) та https://ligas.io/tournament/je9j8q (дівчата), в додатках можливо ознайомитись з розподілом команд після 3-х турів.

Вітаємо переможців Дитячої ліги і бажаємо їм наступних перемог!

Дівчата команди Херсонського фахового спортивного коледжу м. Херсона (Потапова Лариса, Гордієць Маргарита, Валова Ельза, Шевчук Вікторія)
чемпіонки України з настільного тенісу серед команд школярів 2006-2008 р.н.