УХЛ-Пари-Матч: «Днепр»с хет-триком Целогородцева обыграл МХК «Динамо»

Матч проти Таврії з Новотроїцького видався для Кристала непростим.

Перший тайм пройшов у приблизно рівній боротьбі. Таврія мала хороший момент щоб відзначитися на 10 хвилині, коли її нападник вийшов віч-на-віч з воротарем Кристала, але саме наш страж воріт переміг у цій “дуелі”. Напевне, що саме цей момент єдиний який заслуговує на увагу в першій половині матчу.

Другий тайм Кристал провів значно активніше, взявши м’яч під власний контроль. Тиск на ворота Таврії поступово збільшувався, що зрештою призвело до закономірного взяття воріт. Бондаренко зумів видряпати м’яча з під ніг суперника, “круглого” підхопив Семенина та у боротьбі з захисниками зумів влучно пробити під поперечину — 1:0.

Кристал спокійно довів гру до перемоги. Наша команда за результатами другого туру одноосібно очолює турнірну таблицю турніру. Доля трофею вирішиться у заключному, третьому турі, де Кристал зустрінеться з Енергією, що наразі перебуває на другому місці.

Матч відбудеться 6 лютого о 10:00 (Херсон, Філатова, 30, ЗОШ №47).

Кристал Херсон – Таврія Новотроїцьке 1:0 (0:0)
Гол: Семенина, 70

“Кристал”: Старченко Д. – Марченко В., Крутін М., Карась М. – Бондаренко Д., Жовтюк М., Лаптєв М., Цой С., Бородай В. – Барський В., Семенина І. – Кучер В., Антонюк І. – Масткевич В., Гливий І. – Корякін П., Барладим А. Головний тренер – Хавров Едуард.

«Таврія» Новотроїцьке : Муравйов О., Афендулов В., Захарченко С., Логвиненко М. – Черноус В., Окатий В. – Швиденко В., Золотухін В., Жавко В. – Біденко Є., Довбиш С. – Соболь Д., Гацько Д. – Феденков О., Ляницький Є. – Шарай Д., Соколан Є. – Роїк Є. Головний тренер – Клишня Олександр.

В іншому матчі турніру сімферопольська Таврія та новокаховська Енергія розписали нічию – 2:2