«Odessa Open Cup». Weekdays. Підсумки другого ігрового дня

Пропонуємо вашій увазі огляд матчів другого ігрового дня «Odessa Open Cup-2020».

Група В. «Star» (Київ) – «Інтер» (Донецьк) – 1:3 (0:1)
Голи: Іван Олійник (23) – Євген Яблонько (14, 20), Максим Літвінов (26)

Група А. «Сокіл SW» (Херсон) – «Comfort Life» (Київ) – 1:3 (1:2)
Голи: Олексій Кісліцин (1) – Дмитро Медвідь (4), Віталій Гавриленко (10), Андрій Науменко (17)

Перший поєдинок групи А не ніс турнірних завдань для кожної з команд. «Соколята» вже не мали шансів піднятися вище четвертої сходинки, а кияни остаточно забронювали за собою першу сходинку.

Зрештою, Кісліцин вже на першій хвилині приголомшив лідера групи швидким голом. Столичний колектив знайшов гідну відповідь у вигляді голу Медвідя на четвертій хвилині, а до завершення тайму Гавриленко вже вивів вперед «Comfort Life».

Вже у другій двадцятихвилинці взяття воріт від Науменка остаточно вирішило питання переможця у цьому поєдинку.

Група А. «Рятувальник» (Ромни) – «Viatek» (Київ) – 1:0 (0:0)
Голи: Станіслав Носок (28)
Попередження: Андрій Назаров (11), Ярослав Гаврилюк (22, обидва – «Viatek»)

Група B. «Anserglob» (Херсон) – «Металіст» (Миронівка) – 3:1 (1:0)

Голи:Анатолій Масалов (12) – Тарас Шмельов (18 – автогол), Віктор Данилів (20 – автогол), Ярослав Іщенко (26)
Попередження: Максим Шкапа (18)

Груповий етап у турнірі буднього завершувало херсонсько-миронівське протистояння. Обидві команди не мали набраних залікових очок, тож все одно потрапляли до Кубка престижу. Питанням було лише місце у таблиці.

Зрештою, перемогу у заочній боротьбі за третю сходинку здобули підопічні Олексія Левченка. У першому таймі Масалов вивів херсонців вперед, а після перерви Данилів та Шмельов вразили власні ворота. Натомість, взяття воріт від Іщенка вже нічого не змінило.

4. «Металіст» (Миронівка) – 0 очок

Вища ліга. 1/2 фіналу. «Інтер» (Донецьк) – «Рятувальник» (Ромни) – 2:2 (0:1). Пенальті – 7:8
Голи:Ярослав Заворотній  (20, 24) – Андрій Анцибор (4), Олексій Прокопчук (27)

Вища ліга. 1/2 фіналу. «Comfort Life» (Київ) – «Star» (Київ) – 4:2 (3:0)
Голи:Артем Шундрик (1, 14), Дмитро Медвідь (3), Віталій Гавриленко (16) – Сергій Макаренко (18), Андрій Ардашніков (28)
Попередження: Ігор Фещенко (20) – Андрій Ардашніков (10), Олександр Данько (14), Іван Селівоненко (20)
Вилучення: Сергій Олійник (8 – «Star»)

Кубок престижу. 1/2 фіналу. «Anserglob» (Херсон) – «Сокіл SW» (Херсон) – 7:1 (1:0).
Голи:Роман Ленський (10, 18, 19, 23), Анатолій Масалов (18), Олександр Лата (22) – Олександр Соловйов (15)
Попередження: Олександр Лата (25)

Першим фіналістом Кубка Престижу став херсонський «Anserglob». «Будівельники» зустрічалися зі своїми земляками – «Сокіл SW».

До перерви одним голом відзначився Ленський, вивівши команду Олексія Левченка вперед. У другій двадцятихвилинці Соловйов зробив показники на табло рівними. Однак, після цього забивали лише господарі. Ще тричі Ленський, Масалов та Лата довели рахунок до розгромного – 7:1.

Кубок престижу. 1/2 фіналу. «Viatek» (Київ) – «Металіст» (Миронівка) – 2:2 (1:0). Пенальті – 5:4
Голи:Ярослав Гаврилюк (10), Андрій Назаров (23) – Антон Харченко (4, 25)
Попередження: Дмитро Якубець (25 – «Viatek»)

У фіналі Кубка престижу«Anserglob» зіграє з «Viatek». Кияни у надскладній боротьбі здолали миронівський «Металіст».

Рахунок у поєдинку відкрили саме гості завдяки голу Харченка. Втім, Гаврилюк відновив статус-кво. Кульмінація зустрічі припала на її кінцівку. Назаров за 5 хвилин до завершення вперше вивів столичну команду вперед. Втім, Харченко зумів відзначитися вдруге і перевів визначення переможця у серію пенальті.

Удар Федоренка став єдиним з десяти, який не завершився голом. Як результат, миронівці змагатимуться лише за «бронзу» Кубка престижу.