Херсонщина визначилась з найспортивнішою родиною області

18 травня 2019 року в м. Нова Каховка в спортивному залі дитячо-юнацької спортивної школи Новокаховської міської ради комунальною установою «Херсонський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Херсонської обласної ради спільно з управлінням з питань фізичної культури та спорту, Департаментом освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації проведені фінальні обласні масові змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я», в яких взяли  участь сім’ї – переможці районних, міських змагань та змагань в об’єднаних територіальних громадах області.

На урочистому відкритті змагань були присутні Новокаховський міський голова Володимир Коваленко, начальник відділу спортивно-масової роботи та спорту вищих досягнень управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації Анжела Бикова, начальник відділу освіти Новокаховської міської ради Лілія Микитенко, директор комунальної установи «Херсонський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Херсонської обласної ради  Сергій Ротонос.

Спортивна програма змагань складалася з 6 комплексних естафет на швидкість, координацію, витривалість, силових вправ та спортивно- інтелектуальної вікторини.

У першому ж змаганні «Флорбол» місця розподілились  таким чином:  I місце – сім’я Коренів (Тавричанська ОТГ), ІІ місце – сім’я Москаленко (м. Каховка), IІІ місце –  сім’я Наконечних (Каховський район).

В естафеті «Перенеси сім’ю» I місце посіла сім’я Широких (Нововоронцовський район), ІІ місце – м. Каховка, IІІ місце поділили – команда Каховського району та сім’я Харитонових (Виноградівська ОТГ).

Важка естафета «Дартс» трохи поміняла містами призерів: I місце виборола команда Нововоронцовського району, ІІ місце – сім’я Жаркових (Великоолександрівський район), IІІ місце – команда Виноградівської ОТГ.

В естафеті «Стрибки з м’ячем» трійку лідерів очолила команда міста Каховки (I місце), ІІ місце – сім’я Куренда (м. Нова Каховка) , IІІ місце – сім’я Кіщук (Горностаївський район).

За підсумками естафети «Розкидати й зібрати» I місце зайняла сімейна команда з м. Каховки, ІІ місце – сім’я Ткаченко (м. Скадовськ), IІІ місце – Каховський район.

В останній естафеті «Гусениця» перемогу виборола команда міста Каховки (I місце), ІІ місце – Нововоронцовського району, IІІ місце – м. Нова Каховка.

За підсумками інтелектуальної вікторини  на спортивну тематику найінтелектуальнішими виявилися: сім’я Гереги із Присиваської ОТГ (І місце), команда міста Каховки (ІІ місце) і команда Великоолександрівського району (ІІІ місце).

У підсумку перемогу в змаганнях здобула родина Москаленко з міста Каховки (батько Володимир Миколайович, мама – Вікторія Андріївна та  донька  Вероніка) . Друге місце посіла родина Наконечних з Каховського району (батько – Віктор Павлович, мама –  Олена Володимирівна та син  Богдан). Третіми стали сім’я Широких з Нововоронцовського району (батько – Павло Сергійович, мама – Катерина Олександрівна та донька Анастасія).

Родина Москаленко з міста Каховки виборола право представляти Херсонську область на Всеукраїнському фестивалі «Тато, мама, я – спортивна сім’я», який відбудеться 24 серпня 2019 року в м. Києві.

Сім’ї-переможці  були відзначені дипломами, медалями та призами обласного Центру «Спорт для всіх», а всі інші учасники змагань – цінними подарунками та дипломами учасника фіналу обласного етапу.

Загалом у трьох етапах обласних масових змагань «Тато, мама, я – спортивна сім’я», яки проводилися у Херсонській області з 18 лютого по 17 березня (І етап) та з 18 березня по 12 травня (ІІ етап) взяли участь понад 900 сімей у всіх містах, районах та об’єднаних територіальних громадах Херсонщини.