Баскетболісти Херсона очолили турнірну таблицю

Херсонська чоловіча баскетбольна команда «ХДУ-Авто-Плаза» провела ще два матчі в чемпіонаті України з баскетболу серед команд першої ліги в групі «2».

У Херсоні її суперником була маріупольська команда «Маріуполь-2». У першому матчі наші баскетболісти тільки в першій десятихвилинці поступилися маріупольцям 21:25. А у всіх трьох інших чвертях були на голову вище суперника (26:13, 24: 9, 26:23). У підсумку впевнена перемога 97:70. До речі, в цій грі на майданчик не виходив їх граючий тренер Олександр Жужа. Але і без нього Олексій Чуприн набрав 24 очки, Григорій Калчев – 19 очок, а Дмитро Бандуш – 16 очок.

Повторний матч пройшов знову з перевагою херсонців. Хоча другу і четверту чверті маріупольці навіть виграли 32:23 і 22:20. Але в інших двох чвертях херсонці створили такий запас (29:11, 22:17), що їм його вистачило для загальної перемоги – 100: 82. У цьому матчі знову найкращим був Олександр Жужа, який приніс команді 33 очка. Також точними кидками відзначилися Олексій Чуприна – 15 очок і Олександр Горбатюк – 13 очок.

Таким чином «ХДУ-Авто-Плаза», маючи дев’ять перемог при трьох поразках, з 21 очками вийшла на перше місце у другій групі. Правда, на очко від неї відстає запорізький «Металург», що йде без поразок після десяти зустрічей.