Перша поразка херсонського “Кристала” в чемпіонаті України

У неділю 29 липня в Кременчуці херсонці зустрілися з місцевим футбольним клубом “Кремінь”. Перший гол в ворота “Кристала” забили вже на 9 хвилині матчу. Його автором став Білоусов. Більше результативних ударів вболівальники в першому таймі не побачили.

В кінці другій половині матчу “Кремінь” подвоїв свою переваги. Ворота “Кристала” вразив Богданов на 79 хвилині. У додатковий час Павлик забиває третій гол для своєї команди. На 94 хвилині голкіпер “Кристала” дістав м’яч з сітки воріт. Підсумок матчу – 3: 0.

За результатами другого туру, херсонський “Кристал” займає 7 сходинку в турнірній таблиці, набравши 3 очки. Лідер чемпіонату – ГФК “Кремінь”. Інші ж херсонські клуби “Таврія-Сімферополь” і “Енергія” займають 3 і 6 місце відповідно.