Україна здобула третю медаль чемпіонату Європи з легкої атлетики

Українська легкоатлетка Марина Бех виграла бронзову нагороду у стрибках у довжину на чемпіонаті Європи у приміщенні.

На чемпіонаті Європи у Глазго (Велика Британія) у перших двох спробах Бех судді фіксували заступ, після чого українка стрибнула на 6,63 м.

У четвертій спробі українка показала результат 6,84 м, що лише на 1 см менше її особистого рекорду. Саме цей стрибок дозволив нашій легкоатлетці зійти на п’єдестал пошани. У фінішному протоколі Бех на 1 см перевершила представницю Німеччини Малайку Міхамбо, якій належить найкращий результат сезону в світі (6,99 м).

Виграла змагання бронзовий призер Ріо 2016 Івана Шпановіч із Сербії, яка повторила найкращий результат сезону в світі. Друге місце посіла білоруска Анастасія Мірончік-Іванова, яка встановила особистий рекорд (9,93 м).

• 3 березня українка Ольга Саладуха завоювала бронзову медаль у потрійному стрибку на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у приміщенні.
  • 2 березня український стрибун у висоту Андрій Процнкоздобув срібну медаль чемпіонату Європи із легкої атлетики.