Херсонські боксери успішно виступають на чемпіонаті України

Бондаренко Єгор  боксуватиме у фіналі Чемпіонату України з боксу серед юніорів. Про це повідомляє обласна федерація боксу.

В півфінальному бою вагової категорії до 63кг з рахунком 4: 1 переміг свого земляка Пазича Радислава. В боротьбі за золоту медаль чемпіонату Єгору буде протистояти представник Івано-Франківська Манів Артур. Радислав же став бронзовим призером чемпіонату України.

Берідзе Руслан у ваговій категорії до 46кг поступився рішенням суддів Молодану Дмитру з Одеси і також став бронзовим призером чемпіонату.

Спортсмени беруть участь в змаганнях під керівництвом старшого тренера збірної Херсонської області з боксу серед юніорів Андрія Саца. Також до складу команди увійшли тренера Михайло Сахаров, Ігор Бондаренко, Олександр Скібінський і суддя міжнародної категорії Володимир ДЗЯДЕВИЧ.

Чемпіонат України з боксу серед юніорів проходив в місті Кропивницький Кіровоградської області з 6 по 12 серпня.