Херсонка допомогла збірній України взяти бронзу на чемпіонаті Європи з шашок-100

З 1 по 9 серпня у Вільнюсі (Литва) проходив особисто-командний чемпіонат Європи з шашок-100 серед молоді (всі вікові групи).

У турнірі взяли участь 247 спортсменів з 17 країн. Він проходив за швейцарською системою в 9 турів в кожному з видів програми: класичний, швидкої, блискавичний. У складі збірної України виступала вихованка Херсонській ДЮСШ з шахів та шашок Ксенія Яремчук в категорії дівчата не старше 16 років.

Як повідомляє «Центральний спортивний портал Херсонської області», в командному заліку в класичній грі Ксенія разом зі збірною України стала бронзовим призером чемпіонату Європи.

В особистому заліку вона зайняла 5-е місце в блискавичної гри, 7-е в швидкої і 9-е в класичній.

Джерело: Херсон Дейлі