«Lviv Open Cup-2018»: «Продексім» у Львові домігся першої перемоги

У Львові триває міжнародний передсезонний турнір «Lviv Open Cup-2018», і в другому турі групового етапу суперником «Продексіма» був «Титан» з Покровського, бронзовий призер минулорічного чемпіонату. Як відомо, в міжсезоння «титанівця» стали колишні гравці нашої команди Дмитро Калуков, Максим Бессалов і Богдан Свиридов, так що в цьому моменті до гри був додатковий інтерес. Що до «Продексіма», то головний тренер «мельників» Жоао Карлос Барбоза в цій грі включив в заявку бразильця Роніньо, буквально пару днів назад приєднав до команди.

Стартовий штурм воріт «Титану» привів на 1-й хвилині до найсильнішого удару Білоцерківця, перевірити груди голкіпера суперника Мельника. У наступній атаці вже Зварич пробив поруч зі штангою. У свою чергу, і гравці «Титана» не сиділи біля своїх воріт, а за рахунок аутів намагалися загострити обстановку біля воріт Ципуна. Коли ж у нас відбулася зміна четвірок, на 6-й хвилині Шотурма вивів Фумаса правіше центру один на один з Мельником, проте голкіпер виграв цю дуель. Ще через хвилину Шотурма небезпечно пробив метрів з 10-ти – поруч зі стійкою.

Парадоксально, але при такій помітній перевазі «Продексіма» м’яч, тим не менш виявився в наших воротах. Після ауту Єрьомін сильно пробив здалеку, і м’яч, зачепивши Швидкого, знайшов шлях в сітку.

Зміна рахунку на табло ні як не відбилось на грі. «Продексім» продовжував більше володіти м’ячем і діяв з акцентом на атаку. «Титанівці» ж як і раніше сподівалися на контратаки і стандарти. На 15-й хвилині гостру атаку херсонців ударом завершив Білоцерківець – голкіпер відбив, добивання від Корсуна – воротар відбив м’яч в аут. З нього і був відіграний пропущений гол. М’яч у штрафному прилетів до Ланко, який чудово пробив під поперечину. На цьому «Продексім» не зупинився і незабаром вийшов вперед. Зварич сильно пробив зліва майже з нульового кута, і м’яч від рук Мельника виявився за лінією воріт.

У час, що залишився наша команда більше грала за рахунком, але це не завадило заробити два штрафних. Однак ні удар Чуднова, ні далекий постріл Волянюка не досягли мети. Перший тайм за «Продексімом» 2: 1.

З відновленням гри «Титан» відразу ж зробив спроби діяти гостріше, і гра пішла на зустрічних курсах. Знайшлася робота як для Ципуна, так і для Тимощука, який вийшов в «рамку» у покровчан. На 22-й хвилині Білоцерківець ударом з 10-ти метрів змусив воротаря демонструвати свою майстерність, а потім він же п’ятою намагався відправити м’яч у ворота, але трохи не вистачило точності. Гостро відповідав і «Титан» – на 26-й хвилині прямий удар зі штрафного прийняла на себе штанга.

У цій напруженій обстановці Карлос Барбоза знаходив можливість і експериментувати з четвірками. Так, в середині тайму разом на майданчику були всі 3 бразильця, з якими діяв Корсун. Взаємодіяли наші легіонери непогано, але не доводили володіння м’ячем до завершального удару.

На 30-й хвилині рахунок вдруге у грі став рівним, і знову «Титан» забив після ауту. Кожум’яка в штрафний відгукнувся на простріл, і несильним ударом відправив м’яч повз Ципуна.

Це тільки додало грі інтриги – кожна з команд хотіла вирвати перемогу. На 32-й хвилині витончену комбінацію херсонців ударом з дуги завершував Білоцерківець, але влучив у голкіпера. «Продексім» ще більше додав в атаці, і протягом однієї хвилини Тимощук відбив 4 удари по своїх воротах.

За 5.48 до кінця матчу на ауті Карлос Барбоза взяв тайм-аут. Довгий розіграш завершився ударом Клаудина і … контратакою «Титана», після якої Корсуну довелося вибивати м’яч, що летів у ворота, в яких вже не було Ципуна. А ще через кілька секунд Кирило і зовсім поступився своїм місцем на майданчику Юрію Савенко.

Почалася гра «5 на 4», і херсонці більше хвилини намагалися провести атаку з ударом, але безуспішно. Пробити вдало гравшого Тимощука вдалося тільки на 40-й хвилині. Спрацював колективний пресинг, і Шотурма технічним ударом вивів «Продексім» вперед.

Залишалося грати ще близько півхвилини. У «Титана» вийшов п’ятий польовий гравець, а у нас в ворота повернувся Ципун, який блиснув за лічені секунди до сирени, відбивши удар Шпигаря з двох метрів.

Важка перемога 3: 2, після якої «Продексім» вийшов в лідери в своїй групі, але трохи пізніше відбудеться матч «Гатта Актив» – «Кардинал-Рівне», який зможе змінити розстановку в разі перемоги рівнян в 2 і більше м’ячів.

«Титан» – «Продексім» – 2: 3 (1: 2)
«Продексім»: Ципун (Савенко, 36-40) – Ланко, Білоцерківець, Скорий, Зварич – Клаудина, Шотурма, Фумаса, Корсун – Фетько, Ронін, Бербенцев, Чуднов, Волянюк
Голи: Єрьомін, 9, Кожум’яка, 30 – Ланко, 15, Зварич, 16, Шотурма, 40
Попередження: Бессалов, 20, Кожум’яка, 22, Свиридов, 27, Єрьомін, 39 – Фумаса, 28.